Acer Predator X38 P

Popis produktu

Parametry produktu

Úhlopříčka displeje
38 "
Rozlišení obrazovky
3840 x 1600 px
Integrované reproduktory
ano
Doba odezvy
1 ms
Spotřeba energie
65 W
LED podsvětlení
ano
Energetická třída
G
Poměr stran
21:9

Parametry produktu

Úhlopříčka displeje
38 "
Rozlišení obrazovky
3840 x 1600 px
Integrované reproduktory
ano
Doba odezvy
1 ms
Spotřeba energie
65 W
LED podsvětlení
ano
Energetická třída
G
Poměr stran
21:9

Popis produktu

38” Acer Predator X38P

Monitor Acer obohatí váš počítač o displej o úhlopříčce 37,5”. Poměr stran je 16:9. O zobrazování se postará technologie IPS, která se pyšní vysokou kvalitou obrazu a širokými pozorovacími úhly. Stran rozlišení nabyl monitor hodnoty 3840 × 1600 px. Nepatrná odezva 1 ms je téměř nutností při hraní her kde zůstává obraz stále ostrý. Obnovovací frekvence 144 Hz je nadprůměrná, šetří zrak a plynule vykresluje. Značka Acer udává jas na 450 cd/m2. Pro všechny uživatele pracující s grafikou je zásadní barevná hloubka, v tomto případě 8 bit. Velmi zajímavých efektem je zakřivení obrazovky, které zintenzivní zážitek ze sledování filmů a z her. Ke spojení s PC můžete využít DisplayPort 1.4 a HDMI 2.0.

Výbava a konstrukce 38” Acer Predator X38P

Obrazovka značky Acer má rozměry 89,7 × 59,18 × 28,98 cm navíc si můžete upravit výšku. Mimo základní stojan ji umístit i na zeď VESA držákem. Musíte počítat s hmotností 9,48 kg. Opravdu vítaným prvkem jsou zabudované reproduktory, jenž svým zvukem pohodlně vystačí na běžné činnosti a multimédia. Pro zvýšení pohodlnosti lze tento model využít coby USB hub. Nejdůležitějším parametrem je vstup, v případě 38” Acer Predator X38P jde o typ DisplayPort 1.4 a HDMI 2.0. Přímo do monitoru připojíte sluchátka. 38” Acer Predator X38P ovládá moderní funkce

Při noční práci na počítači oceníte filtr nepříjemného modrého světla, jeho zapojení pomáhá s kvalitou spánku. Velmi efektivní pojistkou proti bolesti očí a únavě je funkce Flicker-free, zamezuje kmitání obrazu. Vyjímečnou funkcí k herním PC je přesná synchronizace obrazu s grafickými kartami NVIDIA, schovaná pod zkratkou G-Sync.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.