AOC CU34G2X

8 955 Kč
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Do 2 týdnů • 1 varianta69 Kč98 % • 61 757 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Info v obchodu40 Kč12 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč98 % • 9 101 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 2 783 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma90 % • 6 124 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma96 % • 3 432 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma97 % • 53 009 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 193 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 945 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 17 637 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 10 873 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč91 % • 19 038 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta46 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč90 % • 288 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč97 % • 6 244 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč97 % • 47 747 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 8 804 recenzíDalší informace

Spotřeba energie při standardním dynamickém rozsahu (SDR) na 1000 h
    42 kWh
    Poměr stran
    21:9

AOC LED monitor WQHD 3440x1440 21:9, 1 ms Úhlopříčka a rozlišení Úhlopříčka 34" (86.4 cm) Typ rozlišení WQHD Rozlišení 3440x1440 px Obrazovka Typ panelu VA Obnovovací frekvence 144 Hz Odezva 1 ms Kontrast 3000:1 Povrch displeje Antireflexní Konstrukce Zakřivená Připojení Typ připojení 2x HDMI 2.0, 2 x DispalyPort 1.4, 4x USB 3.0 Další připojení Sluchátkový výstup Rozměry 36.7 x 80.8 x 10.2 cm Hmotnost 8 kg Maximální spotřeba 67 W Pohotovostní režim 0,5 W GAMING STYLE MMORPG, Action, RTS, Beat'm up GAME MODE RTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dokumenty

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • - dobrý poměr cena/výkon.
      • - lze spustit až na dno.
      • - lze naklápět do všech směrů
      • - stažená aplikace pro ovládání monitoru nefunguje.
      • - složitý ovládací panel

Nahradil jsem tisíc let starý tft monitor tímto.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Kontrastní ostrý obraz, pěkná černá barva displeje, pravolevý otočný stojan, USB HUB, zakřivený displej, 144 Hz, tovární kalibrace barev, barevný profil k nahrání na CD/DVD.
      • Zatím jsem žádné nenašel.

Příběh: Panel monitoru Philips 345E2AE měl DVĚ jasná světla vlevo dole, menší jasné světlo na pravé straně tlačítka napájení a červené světlo vedle něj. Kromě toho se na levé straně objevil souvislý defekt červených pixelů. Každopádně kvůli IPS není kontrast nejlepší, černá je docela šedá. Z výše uvedených důvodů jsem jej nahradil monitorem GIGABYTE G34WQC, protože jej RTINGS. COM testoval a psal o něm velmi dobré věci. Ani s tímto jsem neměl štěstí, měl červenou vadu pixelů uprostřed a protože se jedná o panel VA, černá barva byla na něm také šedá. Jako by se nad vším vznášel šedý opar. Kvůli vadě pixelů se také vrátil do obchodu. Nakonec jsem si koupil monitor AOC CU34G2X, i když tato značka u nás zatím není příliš rozšířená. Tak tohle je perfektní! VA panel, vůbec žádné osvětlení při pohledu zepředu, konečně žádné vady pixelů a černá je dobrá, kontrast je perfektní, nejlepší ze tří s třídou. Tento model má dokonce další funkce, jako je otočný pravolevý stojan a USB HUB. (Doma mám také monitor LG 34UM69G-B s nižším rozlišením, který má hezčí obraz než Philips a Gigabyte. Všechny tyto údaje jsem si zapsal, aby se nikdo nevydal touto cestou, protože je velmi nepříjemné vracet monitor podruhé do stejného obchodu, i když naprosto souhlasí s tím, že jsem ho vzal zpět. )

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Poskytuje vysoce kvalitní obraz. Dříve jsem používal monitory s panely IPS, takže jsem se panelu VA trochu bál, ale pozorovací úhel je v pořádku, barvy jsou dobré, kontrast je velmi dobrý a při pohybu jsem nezaznamenal žádné rozmazání. V této cenové relaci je to opravdu skvělá koupě.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • O monitoru nemám jediné špatné slovo.
      • Bohužel, když jsem ho kupoval, nebyla ještě k dispozici možnost prodloužené záruky, kterou jsem mohl využít.

Zde byla nejlepší cena

• - Vysoká obnovovací frekvence, ultraširokoúhlý poměr stran, rozlišení 1440p
      • - Vynikající kontrast a krásné, živé barvy
      • - FreeSync funguje i s kartami Nvidia
      • - Továrně kalibrovaný displej
      • - Užitečné doplňky (PIP, aplikace G-Menu)
      • - Snadná montáž a nízká hmotnost
      • - Naklápěcí, otočný a výškově nastavitelný displej
      • - Žádné reproduktory (což by se v této cenové kategorii dalo očekávat)
      • - OSD není joystick, ale tlačítko (takže je těžkopádné)
      • -

Špičkový monitor s nejlepším poměrem cena/výkon (dostupný za 150 tisíc HUF). Toto je první monitor, který splňuje naprosto všechny mé potřeby, nenutí mě dělat kompromisy a navíc je za přijatelnou cenu. Displej má poměr stran 21:9, což je ideální pro filmy, multitasking a mnohem lepší zážitek z hraní her. Velikost displeje 34" a vysoká hustota pixelů (110 PPI) zajišťují ostrý obraz. Obnovovací frekvence 144 Hz navíc zajišťuje velmi plynulý obraz (doporučuji střední přebuzení a nízké vstupní zpoždění) a panel VA poskytuje přirozené, živé a bohaté barvy a dobrý kontrast. Monitor si dobře poradí i s kartami Nvidia, se kterými funguje i FreeSync (i když u některých modelů bude možná nutné nastavit spodní hranici Adaptive Sync z továrního nastavení 48 na přibližně 50-52, abyste se tomuto problému vyhnuli). Monitoru bych vytkl, že nemá reproduktor, což se v této cenové kategorii dá očekávat, a že tlačítka na spodní straně jsou nešikovná, ale naštěstí existuje speciální program výrobce, pomocí kterého lze přistupovat k velké části nastavení. Jedná se však pouze o drobné nedostatky a celkově si zaslouží pět hvězdiček.

• , automaticky přeloženo z Compari.ro
      • Zakřivení je zřejmé, barvy jsou velmi dobré. Jsem velmi spokojen
      • jas není tak silný

S produktem jsem velmi spokojen, přechod z 2550x1080 na 3440x1440 se vyplatí, a to jak pro práci (větší pracovní plocha), tak pro hraní her.

• -Obrovský displej
      • -Vysoké rozlišení obrazu s přirozenými barvami
      • -Vysoká obnovovací frekvence a pouze mírné rozmazání při 144 Hz se středním přebuzením.
      • -Stabilní stojan s mnoha možnostmi nastavení.
      • -Rozbočovač USB.
      • Mírné rozmazání je patrné při vysokém obnovování při přetahování okna na ploše (doba odezvy pixelů není nejlepší) , ale při hraní her mi to nevadilo, nebylo to patrné.
      • Trochu jako radiátor, když se k němu nakloníte, cítíte, jak z něj sálá teplo : D
      • Ovládání OSD není joystickem.

Celkově velmi super monitor, mohu ho doporučit každému, kdo chce monitor 1440p 21:9 s vysokou obnovovací frekvencí, ale ne za hroznou cenu.