Asus VG279QM

6 493 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Mironet.cz

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 19 768 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 61 757 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 2 054 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč98 % • 9 101 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant65 Kč100 % • 1 651 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 39 409 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 1 484 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma97 % • 87 525 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma91 % • 7 826 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta47 Kč98 % • 11 345 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma97 % • 53 009 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma90 % • 1 611 recenzíDalší informace

Spotřeba energie při standardním dynamickém rozsahu (SDR) na 1000 h
22 kWh
Poměr stran
16 : 9

Herný monitor TUF Gaming VG279QM HDR – 27-palcový FullHD (1920 x 1080), Fast IPS, pretaktovateľná obnovovacia frekvencia 280Hz (nad 240Hz, 144Hz), 1ms (GTG), ELMB SYNC, kompatibilita s G-SYNC,

DisplayHDR™ 400 27-palcový Full HD (1920 x 1080) herný monitor s Fast IPS s ultra rýchlou obnovovacou frekvenciou 280Hz* určený pre profesionálnych hráčov a pohlcujúce herné zobrazenia

Technológia ASUS Fast IPS umožňuje dobu odozvy 1ms (GTG) pre ostré herné vizualizácie s vysokou obnovovacou frekvenciou.

Certifikácia kompatibility s technológiou G-SYNC, poskytuje hodvábne plynulý herný zážitok tým, že v pôvodnom nastavení povoľuje VRR (variabilnú obnovovaciu frekvenciu).

ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) technology enables

ELMB together with G-SYNC Compatible, eliminating ghosting and tearing for sharp gaming visuals with high frame rates.

Technológia High Dynamic Range (HDR) s profesionálnym farebným gamutom poskytuje kontrast a farebný výkon, ktorý spĺňa certifikáciu

DisplayHDR™ 400

• Zobrazovacia plocha displeja(VxŠ) : 597.6 x 336.15 mm
  • Maximálny jas:400 cd/?
  • Maximálny kontrastný pomer:1000:1
  • Povrch displeja: Matný
  • Pozorovacie uhly (CR?10):178°(H)/178°(V)
  • Reakčný čas: 1 ms (sivá-sivá)
  • Počet zobrazovaných farieb: 16,7 M

Technológia redukujúca blikanie

• Podpora HDR (High Dynamic Range) : Áno (HDR-10 )
  • Obnovovacia frekvencia (max.) : 280Hz(overclocking)

Video funkcie

Vstupné a výstupné porty

• Vstup signálu: HDMI (v2.0) x2, DisplayPort 1.2
  • Konektor pre slúchadlá: 3,5 mm Mini-Jack

Frekvencia signálu

Frekvencia digitálneho signálu: DisplayPort:255 ~255 KHz (H) /48 ~280 Hz(V)

HDMI : 30 ~255 KHz (H) /48 ~240 Hz(V)

Spotreba energie

Power Consumption < 26W**

Power Saving Mode

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 10 873 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 29 800 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma99 % • 11 147 recenzíDalší informace

Dokumenty

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Alza.cz

• perfektní monitor na hry
  • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Není to špatné, není to špatné, i když to není můj oblíbený film. Zkoušel jsem také Alienware 2720hf a musím říct, že rozdíl je obrovský. Nyní v prodeji za 120 tisíc z ceny alienware 160. Myslím, že je to brutálně lepší hodnota než tato za 125. Kdybych řekl, že to bude 100, vzal bych to. HDR je na něm mizerné, takže je zbytečné se na něj dívat. Co je lepší než alienware je, že je jasnější a 280hz. Ale mnoho her mělo problémy při testování na 280 Hz. Valorant ano! Také jsme mohli testovat pouze při 240hz na DisplayPortu, 280hz se nelíbilo. Protože jsem ho mohl používat pouze při 240 Hz, zvolil jsem raději Alienware. Možná byl vadný monitor nebo došlo k softwarovým problémům, protože test nebyl s kartou nvidia, ale se starým radeonem. V takovém případě, i když je možné použít 280hz, si nejsem jistý, zda bych si to vybral. Neviděl jsem nikoho, kdo by používal 280hz u profesionálních hráčů Valorant. Takže musí existovat důvod, proč si ho nekoupili, všichni si koupili 240hz (kdo není na 144hz nebo 360hz). V tuto chvíli bych raději nešetřil peníze a koupil 360hz, ale za 120 alienware je pro mě dost. Na tomto notebooku se mi líbilo, že základna není ve tvaru písmene V, což mi na Alienware vadí. Pokud však klávesnici otočíte, není problém. Viděl jsem tento monitor v prodeji za 110. Není to špatné. Ale ve věku 125 let, kdy se chystají velké akce na monitoru. Raději počkejte a uvidíte. Nemá cenu 125.

• Doba odezvy 1 ms
    • 240hz refresh (potřebujete železo, abyste z něj dostali maximum)
    • krásné barvy
    • Panel IPS
    • DP a HDMI kabel v balení (1,5 m)
    • zatím jsem žádné nenašel

Chtěl jsem si koupit herní monitor, podíval jsem se na poměrně hodně testů a průvodců, a tak jsem si vybral tento monitor. Svého nákupu jsem nelitoval.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • -Velmi pěkný obrázek a barvy
    • -Žádný efekt duchů, který jsem zažil
    • -Jeden z nejrychlejších monitorů s dobou odezvy
    • -240 nebo dokonce 280hz
    • -mnoho možností v nabídce
    • -Jedna z nejlepších cenově výhodných nabídek
    • Když jsem použil 240/280hz, obraz se při připojení kabelem DP na několik sekund ztratil.
    • Problém však vyřešilo HDMI, i když ho mohu používat jen při maximální frekvenci 240 Hz.

Po 24" TN panelu jsem téměř před rokem přešel na tento. Od té doby jsem toho nelitoval, byla to skvělá volba. Používám ho pro simulace, kde byla důležitým faktorem rychlá odezva. Full HD rozlišení bohatě stačí, absolutně neruší (pro mě). Obraz je po 144hz znatelně plynulejší.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • krásný obraz, po zapnutí HDR není třeba ručně nastavovat kvalitu obrazu, dokonale vyvážené bagrování a kvalita obrazu, plně vyhovuje všem zadáním
    • Přepínání HDR je trochu pomalé, někdy matoucí, ale dá se na něj zvyknout.

S monitorem i dodáním jsem naprosto spokojená, mohu všem jen doporučit !

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • 280hz, 27 colon pro mě je dostačující i ve full hd.
    • Řečníci.
    • Někdy při 280hz obraz na několik sekund vypadne, chyba softwarového ovladače Radeon.

280hz, IPS, 27 kol.

• Ideální pro

Velmi dobrý produkt ideální pro Valorant a fps hry

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • 280HZ (pro mě znatelný posun od 144HZ u FPS)
    • Pěkný obraz IPS, zejména po TN
    • Full HD rozlišení mě znepokojilo, ale ne pixelové 27 dvojtečky.
    • Reproduktor se hodí, když ho někdy potřebujete
    • -

Fungovalo to velmi dobře.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Rovnoměrná černá ve srovnání s IPS.
    • Panel je rychlý a nemá žádné problémy s pohybem.
    • Nízké vstupní zpoždění na počítači.
    • Tovární kalibrace není k dispozici, ale i bez ní lze snadno nastavit téměř barevné nastavení na základě specifikací.
    • Stojan je velmi praktický, lze jej také otáčet.
    • Dodává se s kabely DP a HDMI.
    • Shadow Boost a ELMB mají použitelnou kvalitu.
    • Reproduktory jsou nejen nekvalitní, ale také tiché. Pro zasílání zpráv stačí pouze pro klidnou kancelář.
    • Pro HDR mám pouze 400nit, nic jiného. Panel je pouze 8bitový.
    • Kvůli velkému vstupnímu zpoždění se nevyplatí připojovat ke konzoli.
    • Počítání, měřič fps, sniperský režim jsou podobně zbytečné, stejně jako napůl vyladěné herní barevné profily.
    • FHD 27" je na hranici, ale pokud není 30 cm od diváka, není rušivý. A to i v případě statického obsahu.
    • Má port USB C, ale pouze pro servis. (01/01/2021 žádný veřejný firmware, není třeba se obtěžovat s aktualizací. )

Vynikající kvalita obrazu ve střední třídě. Je dobrý na všechno, co není herní, ale není o nic horší, protože má herní funkce. V krabici nebyly přiloženy žádné tištěné pokyny. Není to však žádná ďábelská hračka a lze ji stáhnout v angličtině ze stránek výrobce. OSD je rovněž v angličtině.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Žádné 1440p zřejmě nebude, protože pak by si ho lidé prostě koupili.

Výborné věci desing funkce výkon hvězda 5