BenQ EW3280U

Popis produktu

Parametry produktu

Úhlopříčka displeje
32 "
Rozlišení obrazovky
3840 x 2160 px
Úhlopříčka v cm
81 cm
Integrované reproduktory
ano
Vestavěný TV tuner
ne
Doba odezvy
5 ms
LED podsvětlení
ano
Energetická třída
G
Spotřeba energie při vysokém dynamickém rozsahu (HDR) na 1000 h
43 kWh
Spotřeba energie při standardním dynamickém rozsahu (SDR) na 1000 h
38 kWh
Poměr stran
16:9

Parametry produktu

Úhlopříčka displeje
32 "
Rozlišení obrazovky
3840 x 2160 px
Úhlopříčka v cm
81 cm
Integrované reproduktory
ano
Vestavěný TV tuner
ne
Doba odezvy
5 ms
LED podsvětlení
ano
Energetická třída
G
Spotřeba energie při vysokém dynamickém rozsahu (HDR) na 1000 h
43 kWh
Spotřeba energie při standardním dynamickém rozsahu (SDR) na 1000 h
38 kWh
Poměr stran
16:9

Popis produktu

Multimediální monitor EW3280U s technologií HDRi | BenQ

HDRi posune váš vizuální zážitek na zcela novou úroveň

Hrdina dokonale ovládající svůj meč poráží svého nepřítele v nočním souboji doprovázeném vytím vlků. Romantická žádost o ruku na hradbách s ohňostrojem v pozadí. Zcela se ponořte do světa filmové zábavy zásluhou patentované technologie BenQ HDRi, která vylepšuje HDR obsah na obrazovce prostřednictvím inteligentního řízení jasu, úprav ostrosti a živých barev. HDRi vám nabídne vizuální obsah vyznačující se maximálním jasem a ostrostí tím nejzajímavějším způsobem.

Inteligentní řízení jasu

Funkce inteligentního řízení jasu rozpoznává aktuální úroveň okolního světla a obsah obrazu. Následně automaticky upravuje jas obrazovky za účelem zajištění ideálního zážitku ze sledování.

Úžasná ostrost

Technologie HDRi rovněž zlepšuje kontrast a ostrost obrazu, což umožňuje dosáhnout větších detailů. Uvidíte, co se skrývá v temných zákoutích, aniž by byly světlé oblasti přeexponované.

Živé barvy

Díky technologii HDRi lze barvy posunout na vyšší úroveň přesnosti a intenzity prostřednictvím zdokonalené sytosti a rovnováhy přinášející úžasný zážitek z podání barev.

Ponořte se do světa audiovizuální zábavy

Vybavte svou multimediální místnost monitorem BenQ řady EW. Poskytuje vynikající filmový zážitek a také dokonalou kvalitu zvuku zajišťující úchvatnou podívanou jako v kině. BenQ HDRi a špičkové integrované 2.1kanálové reproduktory nabízejí nejlepší možný multimediální zážitek.

Zapojte všechny vaše smysly

Monitory BenQ řady EW vám přináší pocit, jako byste opravdu seděli v kině. Snímková frekvence 24p používaná v kině uchvátí váš zrak a zaručí nefalšovaný působivý filmový zážitek.

Úžasný zvuk

Monitory BenQ řady EW vybavené špičkovými 2.1kanálovými reproduktory treVolo přináší maximálně věrný zvuk umocňující poutavou atmosféru. treVolo je značka profesionálních reproduktorů v rámci skupiny BenQ. Značka treVolo osvobozená od licencování technologií si klade za cíl vytvářet u každého integrovaného reproduktoru vysoce kvalitní zvuk. treVolo nabízí maximálně věrný zvuk

Vychutnejte si nefalšovaný akustický zážitek. Společnost BenQ vyladila svou audio technologii za účelem reprodukce věrného zvuku a přizpůsobila nastavení více než jen pouhou úpravou hlasitosti, výkonu a potlačení šumu. Při poslechu zvuku z reproduktoru treVolo budete moci využít pět indikátorů zvuku umožňujících plné ponoření do světa hudby a rovněž i tři jemně vyladěná osobní nastavení pro vaše potěšení.

Zábava podle vašich představ

Přizpůsobte si monitor přesně tak, jak chcete. Speciální funkce, jako je dálkový ovladač, pětisměrné navigační tlačítko a rovněž i ovladač hlasitosti, přinášejí vysoké pohodlí a usnadňují výběr preferovaných nastavení. Provedení s chytrým vedením kabelů zajišťuje čisté a uklizené prostředí při přehrávání všech typů obsahu z různých vstupních zdrojů.

Dálkový ovladač

Ovládání z jakéhokoli místa ve vašem pokoji

Pětisměrné navigační tlačítko

Univerzální navigační tlačítko umožňující přístup ke všem nastavením

Ovladač hlasitosti

Snadné ovládání otáčením

Ochrana vašeho zraku

Špičkové technologie pro ochranu zraku od společnosti BenQ snižují únavu očí a současně zajišťují uživatelům větší pohodlí i při dlouhodobém používání.

Certifikace TÜV Rheinland

Globální certifikační úřad TÜV Rheinland potvrzuje, že díky technologiím Flicker-Free a Low Blue Light je monitor EW3280U skutečně šetrný k očím.

Technologie Brightness Intelligence Plus

Technologie Brightness Intelligence Plus přesně detekuje úrovně okolního osvětlení i teplotu barev ve vašem prostředí pro sledování a automaticky upravuje jas obrazovky a teplotu barev pro zajištění vysokého pohodlí při sledování obrazu. Váš obsah se bude vyznačovat větším množstvím detailů v tmavých oblastech a současně bude zachována viditelná úroveň ostrosti a intenzity.

B.I. plus tech. is to brilliantly detect the ambient light levels and the color temperature in your viewing environment to automatically adjust on-screen brightness and color temperature for viewing comfort

Režim ePaper

Simulovaný efekt elektronické knihy s černobílým zobrazením ostrého textu zaručuje pohodlnější čtení.

Režim Eye Reminder

Tento režim využívá infračervený snímač, který přesně detekuje přítomnost uživatele a sleduje čas strávený u pracovního stolu, na jehož základě navrhuje přestávku.

Režim Color Weakness

Filtry červených a zelených barev pomáhají osobám s poruchou vnímání barev snadněji rozlišovat barvy.

Low Blue Light

Efektivně snižuje únavu a podráždění očí, čímž zajišťuje pohodlnější sledování obrazu.

Technologie Flicker-Free

Eliminuje blikání obrazu při všech úrovních jasu za účelem snížení únavy očí.

Dokumenty

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.