BenQ GW2265HM

• full hd rozliseni
    • rozmery
    • zatim nic

produkt vybran kvuli cene a uhlopricce, splnuje ocekavani

• , zakoupeno v BScom s.r.o.

• vše

Není nic co by se dalo vytknout, alespoň prozatím.

• kvalita
    • fullHD rozlišení
    • HDMI,DVI,VGA
    • repro
    • lepší panel jak TN
    • dobrý pozorovací úhly

celkem kvalitní monitor, dá se použít i jako herní :D hraju hlavně minecraft, war thunder, sem tam tomb raider 2013, outlast, flatout ultimate atd... prostě se na něm hraje dobře
    za tu cenu kvalitní monitor

6 ms
Spotřeba energie
30 W

Úhlopříčka displeje 22"

• Nativní rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD)
  • Kontrast [:1]: 20 000 000

• full hd rozliseni
    • rozmery
    • zatim nic

produkt vybran kvuli cene a uhlopricce, splnuje ocekavani

• , zakoupeno v BScom s.r.o.

• vše

Není nic co by se dalo vytknout, alespoň prozatím.

• kvalita
    • fullHD rozlišení
    • HDMI,DVI,VGA
    • repro
    • lepší panel jak TN
    • dobrý pozorovací úhly

za tu cenu kvalitní monitor

• , zakoupeno v Alza.cz

• Mám oči po operaci šedého zákalu.
    • Decentní barevnost mi naprosto vyhovuje.
    • I čitelnost (ostrost) odpovídá nabídce.

Tento produkt mi doporučil vnuk.
    Také mi monitor zapojil.
    Pro mne je zapojení i vzhledem k věku složité.
    Mohu tento produkt doporučit i ostatním zájemcům.

• , zakoupeno v EURONICS

Protože budu časem vyměňovat počítač, hledala jsem cenově výhodný monitor-spíše levnější (ten starý monitor odešel, písmena přestávala být čitelná).Monitor, který jsem koupila, se jevil lepší než starý a měl konektory nejen VGA DVI, ale i HDMI.
    Zatím jsem s ním spokojena.

• , zakoupeno v CZC.cz

splňuje to, co jsem očekával

Nevybral jsem si,protože: Jaký smysl má 14 ( slovy čtrnáct!!!??? ) fotek,jen z jedné strany.Jak si mám vybrat,když si nemohu prohlédnout co kupuji?!Toto ale postrádám u velké většiny výrobků a už jsem jednou dopadl dost špatně!Koupil jsem po internetu Vaši značku monitoru BenQ k DVDé přehrávači a neměl šrouby,závity a možnosti pro uchycení na zeď nebo držák.....Co se stojanem a s tím,když stojan nepotřebuji a monitor nemohu na zeď namontovat.......Jsem snad jediný,kdo má takové požadavky a chci snad mnoho?!

• , zakoupeno v Alza.cz

• za ty peníze má všechno co jsem očekával

dobré parametry a cena
    monitor funguje jak má