BenQ XL2720Z

93 %

Popis produktu

Parametry produktu

Úhlopříčka displeje
27 "
Rozlišení obrazovky
1920 x 1080 px
Integrované reproduktory
ne
Vestavěný TV tuner
ne
Doba odezvy
1 ms
Spotřeba energie
27 W
LED podsvětlení
ano
Poměr stran
16:9

Recenze

  Parametry produktu

  Úhlopříčka displeje
  27 "
  Rozlišení obrazovky
  1920 x 1080 px
  Integrované reproduktory
  ne
  Vestavěný TV tuner
  ne
  Doba odezvy
  1 ms
  Spotřeba energie
  27 W
  LED podsvětlení
  ano
  Poměr stran
  16:9

  Popis produktu

  Díky velkému úspěchu první generace řady XL se společnost BenQ rozhodla ve svém týmu opět přivítat legendární hráče Counter-Strike, aby pomohli řadě XL překonat dříve nedosažitelné limity. Tito hráči nabídli díky svým mnohaletým zkušenostem s hraním her na špičkové úrovni a s první generací řady XL pohledem znalců, které využili špičkoví odborníci výzkumu a vývoje BenQ společně se svými zkušenostmi v oblasti produktů pro zobrazování při tvorbě každé jednotlivé funkce a jejich transformaci do mocných herních nástrojů přinášejících profesionálním hráčům velkou konkurenční výhodu.


  Black eQualizer pro naprostou viditelnost
  Špatná viditelnost v tmavých scénách může stát i ty nejlepší hráče úspěch ve hře. Technologie zpracování barev Black eQualizer je navržena tak, aby nabízela bezprecedentní úroveň ovladatelnosti a viditelnosti. Tmavé scény jsou zesvětleny, aniž by došlo k přeexponování světlých oblastí, pro zobrazení životně důležitých detailů, umožňujících hráčům snadno spatřit své nepřátele v rozhodujícím boji a rychle reagovat v jakékoli situaci.


  Intuitivní uživatelské rozhraní pro snadnou navigaci
  Nově navržené OSD rozhraní umožňuje pohodlnou změnu vašeho nastavení prostřednictvím intuitivního vodorovného výsuvného menu. Tento zjednodušující design usnadňuje navigaci mezi možnostmi a parametry nastavení.


  Hrajte jako profesionál díky exkluzivnímu režimu FPS
  Najděte svou tajnou vítěznou strategii. Režim FPS byl vyvinut ve spolupráci s hráčskými legendami tak, abyste mohli využívat hluboké znalosti profesionálních hráčů a viděli hru očima herních legend. Tato předvolba fungující ihned po vybalení monitoru automaticky upravuje kalibrace monitoru pro dosažení optimálního jasu, kontrastu, ostrosti a barevného odstínu. Schopnost zahlédnout v každé situaci nepřátele a opatrně sledovat jejich pohyb vám poskytuje výhodu nad vašimi protivníky. K dispozici jsou dvě varianty tohoto speciálního režimu: režim FPS1 navržený pro konfiguraci a optimalizaci zobrazení pro Counter-Strike 1.6 a režim FPS2 pro Counter-Strike Source podle doporučení BenQ. Perfektní kombinace tvaru a funkce poskytuje hráčům dobré vyhlídky na to, aby byli ve hře vždy o krok vpřed.


  Mimořádně flexibilní výškově stavitelný stojan a ostatní
  Výškově stavitelný stojan lze ovládat pouhým prstem, takže můžete snadno nastavit výšku monitoru podle úrovně vašeho pohledu. Posuňte monitor směrem nahoru nebo jej nastavte tak, aby ležel na stole. Monitor můžete rovněž otočit vodorovně či svisle, a disponuje designem pro rychlé uvolnění z VESA držáku. Kromě toho je v zadní části přístroje k dispozici elegantní háček na sluchátka pro udržení pořádku a čistoty na stole.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  1zákazník doporučuje produkt
  0zákazníků nedoporučuje produkt
  93 %
  průměr z 3 hodnocení
  5
  2 ×
  4
  1 ×
  3
  0 ×
  2
  0 ×
  1
  0 ×
  • Doporučuje produkt

   100 %
   • 144 Hz, plynulost pohybu (nutnost 144 FPS ve hře)
   • Výškově nastavitelné
   • Ovladač menu s profily
   • PVC sáček na monitor (chrání před prachem )
   • Bezchybné zpracování
   • Cena
   • Smrad z PVC sáčku, velký smrad (i přítelkyně protestovala :)

   27" nádhera, menší už nikdy.
   Na hry super zbraň :) Counter-Strike Global Offensive
   Pokud je dostatek financí tak no.1, plynulost hry je návyková.