LG W2343T

Dotykový
Poměr stran
16:9

• , zakoupeno v ANACOMP.cz

velmi dobry monitor s velkou obrazovkou,full hd rozlisenim,vybornou odezvou i celkovym zpracovanim.

• , zakoupeno v DIGIPROFI.CZ

• kvalita+přiměřená cena, dostupnost
    • menu není v češtině, chybí český návod
    • problémy se stojánkem a polohováním

OK

• , zakoupeno v NEJCENY.cz

• Velký a dobrý monitor
    • Slabý stoján,monitor se třepe.

Dobrý monitor

42 W
Dotykový
Poměr stran
16:9

Harmonický design s důrazem na spodní linii

LG – Harmonie designu a technologie

Nový monitor řady W43 má všechny předpoklady, aby se stal součástí vaší domácnosti, malé kanceláře nebo firemního vybavení. Kromě nízkých pořizovacích nákladů myslí na vaše výdaje i během provozu. Tomu plně odpovídá nízká spotřeba v zapnutém i tzv. stand-by módu.

Řada W43 přitom vyniká velmi harmonickým designem s důrazem na spodní linii s červeně podsvíceným tlačítkem zapínání. f-Engine

Speciální čip implementovaný v monitorech LG, zlepšující kvalitu obrazu tím, že kontroluje jas, kontrast a věrnost barev. Stará se i o odstraňování šumů, vznikajících při cestě obrazového signálu z počítače do monitoru.

Dynamický kontrastní poměr

Technologie, umožňující kontrolu výstupního obrazu tak, aby rozdíl mezi tmavými a světlými místy byl vždy na té nejlepší úrovni.

Tento typ je již vybaven panelem s FULL HD rozlišením, poměrem stran 16:9 a plně digitálním připojením k počítači!

Horizontální frekvence 30 ~ 83 kHz

Vertikální frekvence 56 ~ 75 Hz

Vstupní signál

Typ video signalu analog / digital

Panel TN 16:9

Velikost (palce) 23

Rozlišení (pixel) 1920*1080

Úhel pohledu 176/170 (H/V)

Pixel Pitch (mm) 0,266

Zapnuto 42 W

Režim spánku < 1 W

DM Off < 1 W

Tlačítka Fun, Menu, Adjust (-/+), Autoset, Power

Funkce f-Engine, DDC, HDCP, 4.3 in Wide (ARC)

Rozměry (Š x H x V) (mm) 555.5 x 198.0 x 418.5

Váha 4,42kg

Podstavec naklápění

Plug&Play

USB Ne

Napájení 220 V

Reproduktory ne

Záruční doba: 36 měsíců

• za tu cenu jsem nemohl najít lepší monitor.
    • 23" ideální velikost a super barvy

Denně používaný monitor, nejen na práci, ale i Filmy, hry a podobně. Škoda, že rok 2018 pro něj byl ten poslední a přestal fungovat.11 let monitor fungoval bez problémů. Za mě palec jedině nahoru.
    Nemužeme čas zastavit, ale kupoval bych znova.

• Monitor vlastním něco přes dva roky, nikdy sním nebyl žádný problém, instalace je rychlá, jednoduchá, přehledná, monitor je velmi variabilní, neměnila bych ho
    • Nutnost být opatrný při čistění plastů-poškrábe se prachem

Maximální spokojenost

• Full HD
    • f-Engine
    • Lze použít i Vesa 100 mm
    • Špatná polohovatelnost
    • nemá HDMI

Dlouho jsem vybíral v této cenové kategorii,až jsem narazil na tento.Po pár měsících používání jsem velice spokojen,má různé funkce nastavení obrazu.Tímto HD monitorem,určitě neprohloupíte a vřele doporučuji pokud nemáte grafickou kartu s HDMI

• Velký

Je prostě skvělý vřele doporučuji

• , zakoupeno v ANACOMP.cz

• pěkný design
    • full HD zobrazení 1920x1080
    • 1 vadný pixel/lze reklamovat nad 3/ :-((
    • nemá HDMI
    • není menu v češtině

zajímavý design.....

• kvalitní a ověřená značka
    • výborný obraz
    • vysoké rozlišení FULL HD
    • velký, širokoúhlý a matný displej
    • rychlá doba odezvy
    • vysoký kontrast
    • DVI a D-SUB vstup
    • velké možnosti nastavení
    • chybí HDMI vstup
    • chybí polohovatelný stojan a pivot
    • ne příliš stabilní stojan
    • při vypojení vstupního kabelu bliká na obrazovce animace s nápisem "Check signal input", což může rušit

Tento monitor používám cca 1 rok a jsem s ním velmi spokojen. Produktivita práce na tak velkém monitoru vzroste a pracuje se mi mnohem lépe i díky druhému monitoru, který používám na notebooku (mám 2 monitory a tedy 2 pracovní plochy). Rovněž na filmy a hraní her je monitor velmi vhodný. Mezi největší výhody tohoto modelu považuji velký displej, vysoké rozlišení a především digitální vstup. Před tímto monitorem jsem používal LG 22', který měl pouze analogový vstup D-SUB a měl jsem problémy s interferencemi, které se projevovaly na monitoru jako rušivé vlnění (příčinou mohl být pravděpodobně nekvalitní výstup grafické karty, nebo nějaké ruchy v elektrické síti). Zpočátku mi pomohlo z elektrické rozbočky odstranit zemnící kolík a do takto upravené rozbočky připojit napájení notebooku (nikoliv monitoru). Později se však interference projevovaly i tak, takže jsem byl nucen monitor vyměnit právě za tento recenzovaný model. Tento produkt je kvalitní, povedený a doporučil bych ho i ostatním.

pro tento LCD jednoznačně palec nahoru!!

• -Dobrá cena
    • -Skvělý obraz
    • -Přecházel jsem na něj ze 17 palcového CRT a připadal si prví dny jako v sci-fi :)
    • - Trochu nestabilní stojan

Pokud hledáte dobrý monitor na práci i třeba filmy, tak doporučuji.

• Full HD
    • Krása :D