Reklama

    Filtrování otázek

    Otázky a odpovědi - Monitory

    Vaše dotazy zodpovídají experti z e-shopů, odborníci z řad výrobců i zákazníci, kteří zakoupili produkt.

    Máte dotaz? Sem s ním!

    Zeptejte se na vše, co vás zajímá o tomto produktu.

    Anonymně a bez registrace

    Dobrý den, potřebuji monitor do kterého budu v kanceláři celý den koukat. Něco s filtrem modrého světla,. Děkuji.

    21. října 2025
    1 odpověď

    Monitor 32", pro sledování TV, s dálkovým ovladačem a vstupem pro sluchátka

    Cca 10-17 000 Možnost připojení k notebooku s windows
    4. ledna 2024
    Bez odpovědi

    Blikání monitoru které ruší při dlouhé práci na pc

    Ahoj, mám dotaz, je tu někdo kdo se vyzná v MONITORECH obzvlášť TN, IPS, VA panelech podsviceních LED, CCFL atd. a dokáže mi poradit, proč monitor Philips 288E2UAE na bílem pozadí bliká podobně jako Acer P246H což mi dost překáží v čtení textu ale monitor Acer KG281K tento problém vůbec nemá a jaký technologie či parametry mám hledat, aby monitor neblikal a nerušil při čtení textu blikáním červené, modré a zelené barvy při zobrazování bílého pozadí? Jsem z toho už trochu zoufalý. tak prosím o radu nebo o smysluplnouu diskuzi, která by vedla k řešení tohoto problému. Napadlo mě, že Acer KG281K může mít nějaký filtr, který blokuje blikání podsvícení, nebo by to mohlo být i refresh ratem, ale Philips 288E2UAE a Acer KG281K se v tomhle smyslu neliší. Akorát jeden používá tn panel a druhý ips, ale zas Acer P246H používá též tn panel a je s ním stejný problém.
    22. června 2021
    Bez odpovědi

    Kvalitní monitor na sledování filmů na zed- místo televize

    31. ledna 2021
    Bez odpovědi

    34GL750 nebo 27GL850?

    Může mi někdo zkušený poradit, jestli moje sestava bude mít problémy z některým z těchto monitorů? Mám doma: 4jádrový procesor Intel Core i5-7400 (3GHz, TB 3.5GHz), 8GB operační paměti Kingston HyperX FURY Black DDR4 2133 MHz,MSI GeForce GTX 1060 ARMOR OC 6GB GDDR5 Hraju na tom League of Legends, Forzu H. 4, Battlefield I úplně v klidu + dělám do grafiky a stříhám videa. Ten wide se mi líbí kvůli většímu prostoru, ale zase nevím, jestli to utáhne tyhle + podobně náročné hry na plné detaily. Má někdo zkušenosti/info? Díky!
    30. prosince 2019
    Bez odpovědi

    Herní monitor do 15000

    Poradí mi někdo v zkušenější jaký vybrat monitor do 15000?Hlavní využití je hraní fps her. Grafickou kartu mám https://m.alza.cz/asus-rog-strix-gaming-geforce-gtx-1070-oc-directcu-iii-8gb-d4328685.htm
    16. prosince 2019
    Bez odpovědi

    Herní monitor

    Potřebuji radu ... Můj PC: i9 9900k + 16Gb ram + RTX 2070 Jaký k tomu vybrat monitor? 1080p nebo 2k rozlišení? Podle mne bude ta 2070 na 2k asi málo vzhledem k tomu že mám na monitor ještě tyto požadavky: Panel: IPS Rozměry: Alespoň 27 palců(Větší = lepší) Rozlišení: 1920x1080 Poměr stran: 16:9 Obnovovací frekvence: 144hz vlastnosti: G-sync(nechci g-sync compatible) ale originání G-sync vesa 100x100 Moje priorita? Hraji velmi akční hry jako Apex Legends nebo Battlefield V a potřebuji FPS a jsou pro mne důležitější než rozlišení. Pokud bych do 2k monitoru šel tak mám vybraný tento: https://lcd-monitory.heureka.cz/gigabyte-aorus-fi27q-p/ ale v případě 1080p se nemohu dohledat!!! A zase se mi moc nechce dávat 20k za 2k monitor se kterým budu mít méně FPS a budu muset ubírat na detailech. Aktuálně mám: Panel: IPS Rozměry: Alespoň 34 palců Rozlišení: 2560x1080 Poměr stran: 21:9 Obnovovací frekvence: 144hz vlastnosti: G-sync vesa 100x100 Zaoblená obrazovka který budu muset prodat protože mi přestal vyhovovat poměr stran kde vážně potřebuji 16:9
    13. prosince 2019
    Bez odpovědi

    Sháníme Monitor 25-27´´ s TV tunerem

    šířku monitoru
    15. srpna 2019
    1 odpověď

    Jaký je rozdíl mezi G-sync a G-sync compatible?

    Rozklikl jsem první... Ani za živýho boha G-sync neměl. Příjde mi to jako klamání spotřebitele.
    30. července 2019
    Bez odpovědi

    Má monitor 18.5" ASUS VS197DE integrované reproduktory?

    4. února 2019
    Bez odpovědi

    Výběr monitoru k domácí práci či hrám

    Zdravím, chtěl bych poradit s výběrem monitoru. Měl bych představu o IPS panelu s G-sync technologií, nejlépe 27" s 2560x1440. Problém je, že ať čtu jakékoliv recenze, tak všude jsou problémy s BLB či glow efektem. Existuje nějaký bezproblémový kus? Nechápu jak někdo může v recenzi uvézt, že monitor za 18k má sice vady ale nevadí mu to. Děkuji za případné odpovědi. Cena může být jakákoliv.
    20. ledna 2019
    Bez odpovědi

    Potřebuji monitor s TV tunerem. Můžete poradit jaký zvolit? Díky

    28. prosince 2018
    Bez odpovědi

    Vektorový monitor

    Zdravím, chtěl bych se zeptat, dal by se pořídit vektorový monitor k novému PC? Nemůžu nikde najít které jsou klasické a které vektorové. Díky všem za rady Lukáš
    22. prosince 2018
    Bez odpovědi

    Jak změřím uhlopříčku monitoru

    6. listopadu 2018
    1 odpověď

    OLED monitory/televízory.

    Chýba mi možnosť vyhľadávať-filtrovať monitory a televízory podľa toho,či majú technológiu OLED,priateľka chce robiť interaktívnu výstavu svojich umeleckých fotografií a bez True Black,ktorú má OLED technológia farby nie sú presné,zaráža ma,že každý mobil má dnes OLED displej,ale neviem nájsť žiadnu veľkú obrazovku s OLED na verejnú prezentáciu,konkrétne v rozpätí 80 až 120cm,jednak na výstavy a jednak na spracovávenie grafiky potrebuje priateľka-umelkyňa veľkú obrazovku s technológiou OLED,medzi televízormi ako tak to filtrovanie funguje,ale nie príliš účinne,lebo tam bolo len zopár kusov od 22000,tak som sa chcela pozrieť ešte do PC monitorov,či by tam nebol lacnejší OLED monitor 80 až 100cm uhľopriečka,lebo TV tuner nepotrebujeme,tak je zaň zbytočné priplácať a medzi PC monitormi vôbec nie je možné filtrovať,ktoré majú OLED/True Black technológiu. Prosím o nápravu. S pozdravom S.Zelená,dávam mejl na priateľku,čo zháňa OLED monitor.
    29. října 2018
    Bez odpovědi

    Jsou monitory nastavitelné výškově?

    potřebovala bych ,aby byl co nejníže protože bude stát na nástavbě psacího stolu cca 20cm vysoko.Děkuju za info
    1. srpna 2018
    1 odpověď

    Herní monitor

    ..jaký by jste mě doporučili herní monitor..velikost min 27 palců tak do 10000kč..hraji střílečky a WOT....ďíky za tipy :)
    28. května 2018
    Bez odpovědi

    Monitor do 3500 Kč?

    Dobrý den, monitor cca do 3500 Kč, popřípadně kapku dražší? Bude připojený k notebooku (sledování filmů, kancelářská práce, ...) Díky.
    21. dubna 2018
    Bez odpovědi

    BenQ GL2580H, nebo BenQ GW2406Z?

    Chtěl bych se zeptat, který je v poměru cena/výkon lepší. Jestli IPS, nebo TN panel. Používání je na filmy, net i hry ... Mám jít raději do IPS nebo to lepší odezvy, mám strach z barev na TN.
    15. března 2018
    Bez odpovědi

    Jaká je záruční doba na LCD monitory? 2 roky nebo déle?

    23. února 2018
    Bez odpovědi

    Články