Samsung S34J550WQU

Spotřeba energie při standardním dynamickém rozsahu (SDR) na 1000 h
35 kWh
Poměr stran
21:9

Velkost obrazovky (palce) 34,1 Velkost obrazovky (cm) 86,7 Velkost obrazovky (trieda) 34 Plochý / zakrivený Plochá Aktívna velkost obrazovky (HxV) (mm) 799,8 × 334,8 mm Zakrivená obrazovka Nie je k dispozícii Pomer strán 21:9 Typ panela VA Jas (typický) 300 cd/m2 Peak Brightness (Typical) Nie je k dispozícii Jas (min.) 250 cd/m2 Pomer statického kontrastu 3000 : 1 (Typ), 2000 : 1 (Min) Pomer dynamického kontrastu Mega 8 DCR HDR(High Dynamic Range) Nie je k dispozícii Rozlíšenie 3440 × 1440 Cas odozvy 4 (GTG) Uhol sledovania (H/V) 178°/178° Podpora farieb 16.7 miliónov Color Gamut (NTSC 1976) Nie je k dispozícii Color Gamut (DCI Coverage) Nie je k dispozícii sRGB Coverage Nie je k dispozícii Adobe RGB Coverage Nie je k dispozícii Obnovovacia frekvencia 75 Hz D-Sub Nie DVI Nie Dual Link DVI Nie Display Port 1 EA Display Port (verzia) 1.2 Display Port výstup Nie Display Port výstup (verzia) Nie Mini-Display Port Nie HDMI 2 EA Verzia HDMI 2.0 × 1, 1.4 × 1 Audio vstup Nie Slúchadlá Áno USB porty Nie USB hub (verzia) Nie USB-C Nie

Dokumenty

1zákazník doporučuje produkt
  • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Poměrně velká velikost. Snadno zvládne zčtyřnásobit dva monitory.

• - Široký, velký.
    • - Levné. Protože jsem dostal poukaz do Media Marktu na 100 000 HUF, stálo to jen 30 000 HUF.
    • - špatné osvětlení pozadí
    • - velký rozměr a malý pozorovací úhel způsobují, že spodní část obrazu je více vybledlá než horní, a to i při pohledu zepředu.
    • - při použití s kabelem DisplayPort NENÍ žádná konfigurace, lze pouze zapnout a vypnout freesync a přepínat mezi DP 1. 1 a 1. 2. Softwarově jsem musel provést nastavení barev, kontrastu a osvětlení v ovládacím panelu NVidia, takže jediný způsob, jak z něj dostat přijatelný obraz, bylo snížit už tak nízké osvětlení.
    • - U takového monitoru by měla být obnovovací frekvence alespoň 75 Hz, u tohoto monitoru je to maximálně 60 Hz.
    • Nemůžu říct, že jsem zklamaný, protože i bez voucheru je tento monitor o 70-100k levnější než jiné 1440p ultrawide monitory, takže jsem dostal to, za co jsem zaplatil. Neměli byste očekávat zázrak za levno, to je vše, co dělá.

Mizerné.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Dobré rozlišení, široký povrch.
    • Monitor je drahý.

Je potřeba pro práci.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Se vším jsem spokojená. Zpočátku mi chybělo plné rozlišení 75-HD pouze při 60, ale ukázalo se, že stačí připojit k portu HDMI 2.

• Velká obrazovka.
    • obtížné nastavení, někdy se vypne, když pracuji, nemohu nastavit 60 Hrz, protože mám pouze 50. Monitor se po zapnutí počítače automaticky nezapne. Při odpočinku na obrazovce nestačí pohnout myší nebo stisknout klávesu, aby se zapnula samostatně.

Opravdu to nestojí za to, protože to neví, co je popsáno, a je obtížné to nastavit.

• , zakoupeno v MALL.CZ

mall.cz mi objednavku po tydnu zrusil bez udani duvodu

• , zakoupeno v CZC.cz

• pěkně velký monitor
    • škoda že se nedá polohovat
  • , automaticky přeloženo z Pazaruvaj.com
    • - Rozlišení 3440 × 1440, místo pro všechno na jedné obrazovce!
    • - Příliš výrazná změna barev při různých pozorovacích úhlech kvůli panelu VA.

Nejlevnější řešení širokoúhlého monitoru, pravděpodobně nejlepší poměr cena/výkon.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • - Má dobrou hustotu pixelů, tj. má pěkné písmo, ostrý obraz, můžete si hrát se zvětšením, text webové stránky nebo dokumentu nebude rozpixelovaný.
    • - Dobrý kontrast, perfektní poměr stran pro sledování filmů (1:2, ve VLC je třeba nastavit ořez 39 a film vyplní celou obrazovku).
    • - Velmi dobré funkce obraz v obraze a obraz vedle obrazu, lze použít prakticky se dvěma stroji.
    • - Má dva vstupy HDMI a jeden DisplayPort.
    • - Nevypadá to vůbec levně.
    • Vzhledem k tomu, že se jedná o zdaleka nejlevnější UWQHD monitor, tyto nevýhody neexistují. Pokud jsou pro někoho důležité, nekupujte si je. Dokonale ukazuje, kde Samsung šetřil a jak se snažil tento monitor odlišit od profesionální řady.
    • - Není zde žádný rozbočovač USB ani čtečka karet.
    • - Má strašně neohrabaný stojan (můžete ho pouze naklánět dopředu a dozadu a to je vše).
    • - Má pouze jednu sadu přizpůsobitelných nastavení (barva, kontrast), což nestačí k tomu, aby bylo radost jej používat.
    • Na ceně nezávislé a nepříjemně zvláštní je to, že se zapínání a vypínání řeší velmi podivně. Má v podstatě jedno tlačítko pro ovládání všeho (menu, zapnutí, vše) a někdy se nechce vypnout.

Je to bezkonkurenční monitor s dobrým poměrem cena/výkon (zejména proto, že jsem ho koupil ve výprodeji za 90 tisíc). Hodně jsem pátral, skákal jsem mezi 32" UHD a 34" UWQHD a mezi monitory s VA a IPS panelem, ale koupě tohoto monitoru s VA panelem UWQHD nelituji. Koupil jsem si ho na práci a další každodenní použití, takže jsem potřeboval širokou obrazovku, protože umožňuje pohodlné umístění dvou oken vedle sebe (vývojový nástroj, konzole nebo dvě okna prohlížeče) , hry jsou max. solitaire, takže to nemůžu komentovat, ale je freesync, takže na hraní je do jisté míry vhodný.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Homogenní rozlišení (bez povlaku), můj byl bez vad pixelů, pěkné barvy a velmi vysoký kontrast při pohledu zepředu, lze nastavit na 75hz bez freesync vga, jeden z konektorů hdmi je 2 way, takže nemusíte dát na odemčený displayport, abyste získali vyšší frekvenci než 50hz.
    • Dokonce i při pohledu z boku jsou barvy velmi vybledlé (ale stále ne tak špatné jako u monitoru s tn panelem), trpí velmi silnou chybou řízení keppont, pokud jsou divoké a sott pixely na větší ploše šachovnice vedle sebe, korálek vibruje a kyselí (pravda, v praxi se to může stát jen zřídka, ale není to příjemný pocit, obchod, kde jsem ho koupil, řekl, že je to normální - tak to bude).

Celkově se jedná o roztomilý monitor.