Asus VP228QG

Popis produktu

Parametry produktu

Úhlopříčka displeje
21.5 "
Integrované reproduktory
ano
Doba odezvy
1 ms
LED podsvětlení
ano

Parametry produktu

Úhlopříčka displeje
21.5 "
Integrované reproduktory
ano
Doba odezvy
1 ms
LED podsvětlení
ano

Popis produktu

Herní monitor Asus VP228QG

Monitor Asus VP228QG se stane vaším skvělým pomocníkem pro hraní graficky náročných her. Díky živým barvám, FHD rozlišení a rychlé odezvě vás vtáhne do děje a poskytne osobní zážitek. Nabízí nejnovější technologie jako Adaptive-Sync pro dokonalé herní zážitky.

  • Parádní FHD rozlišení
  • Stereo reproduktory
  • Doba odezvy 1 ms
  • Podpora Adaptive-Sync/FreeSync
  • Technologie GamePlus

Rychlá doba odezvy

Špičková 1 ms (GTG) rychlá doba odezvy eliminuje tzv. duchy v obraze. Výsledek? Plynulejší přehrávání videa a detailnější herní zážitek.

Exkluzivní technologie GamePlus od společnosti ASUS

Pokud jde o design a praktické funkce, myslí společnost ASUS vždy především na uživatele. Monitor ASUS VP228QG je vybaven exkluzivní technologií ASUS GamePlus, která hráčům přináší funkci zaměřovače a časovače. Hráči si mohou vybrat ze čtyř různých typů funkce zaměřovače podle toho, který bude nejlépe vyhovovat jejich hernímu prostředí. Funkce časovače naopak informuje hráče o uplynulém čase v RTS (Real-time Strategy) strategiích. Hráči tyto nástroje jistě ocení, protože je mohou využít na své cestě k vítězství.

Exkluzivní technologie SplendidPlus

Díky patentovaným technologiím vám poskytuje monitor ASUS VP228QG opravdu živý zážitek a nastavuje tak laťku hodně vysoko. VP228QG obsahuje novou technologii SplendidPlus Video Intelligence, která optimalizuje grafický výkon a kvalitu obrazu vylepšením barev, jasu, kontrastu a ostrosti. Technologie SplendidPlus nabízí kromě režimů jako Krajina, Hra, Standard, Kino, sRGB a Noční scéna také dva nové – Čtení a Tmavá místnost. Technologie pro snížení množství vyzařovaného modrého světla a redukci blikání snižují únavu očí a zajišťují pohodlné sledování i při dlouhodobém používání.

Chraňte svůj zrak pomocí technologie ASUS Eye Care

Technologie ASUS Blue Light Filter, která byla certifikována laboratořemi institutu TÜV Rheinland chrání váš zrak před škodlivým modrým světlem. Nová OSD nabídka vám zprostředkuje snadný přístup k výběru ze čtyř různých nastavení filtru přímo na obrazovce. VP228QG prošel přísnými výkonnostními testy a je certifikován laboratořemi institutu TÜV Rheinland, celosvětového poskytovatele technických, bezpečnostních a certifikačních služeb, a to tak, aby bylo eliminováno blikání a zajištěny nízké úrovně vyzařování modrého světla.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.