Asus VP278QG

Popis produktu

Parametry produktu

Úhlopříčka displeje
27 "
Rozlišení obrazovky
1920 x 1080 px
Úhlopříčka v cm
69 cm
Integrované reproduktory
ano
Vestavěný TV tuner
ne
Doba odezvy
1 ms
LED podsvětlení
ano
Energetická třída
F
Spotřeba energie při standardním dynamickém rozsahu (SDR) na 1000 h
26 kWh
Poměr stran
16:9

Parametry produktu

Úhlopříčka displeje
27 "
Rozlišení obrazovky
1920 x 1080 px
Úhlopříčka v cm
69 cm
Integrované reproduktory
ano
Vestavěný TV tuner
ne
Doba odezvy
1 ms
LED podsvětlení
ano
Energetická třída
F
Spotřeba energie při standardním dynamickém rozsahu (SDR) na 1000 h
26 kWh
Poměr stran
16:9

Popis produktu

ASUS VP247H Gaming je 24" herní monitor s rekordní odezvou 1 ms a rozlišením 1920×1080. Disponuje řadou grafických výstupů včetně DVI a HDMI.

Vynikající kvalita obrazu a elegantní design

Monitor ASUS VP278QG s úhlopříčkou 27" a rozlišením FullHD potěší svými vlastnostmi každého, kdo si jej pořídí do svého pokoje či kanceláře. Technologie jako SplendidPlus a VividPixel či kontrastní poměr 100 000 000 : 1 vám zajistí dokonalý obraz. Odezva 1 ms, AMD FreeSync a obnovovací frekvence 75 Hz eliminuje tvorbu trhaných pohybů.

Vysoký dynamický kontrast

Dokonale věrného obrazu s nejtmavší černou a nejjasnější bílou je na monitoru ASUS VP278QG dosaženo díky dynamickému přizpůsobení jasu a podsvícení. Výsledkem je skvělý kontrast v každém okamžiku.

Rychlá odezva

Rychlá doba odezvy – 1 ms (Gray to Gray) – eliminuje tvorbu tzv. duchů a stínů na ploše monitoru ASUS VP278QG. Perfektní volba pro plynulejší přehrávání videa a hraní her.

Exkluzivní technologie Game Plus

Pokud jde o design a ovládání, ASUS vždy myslí na své zákazníky. Monitor ASUS VP278QG  je vybaven tlačítky GamePlus pro zobrazení zaměřovače a časovače. Tyto nástroje umožňují hráčům trénovat a vylepšovat své herní dovednosti.

Skvělý obraz s módy SplendidPlus

ASUS posunul laťku zase o něco výše. V monitoru ASUS VP278QG  umožnil přístup k některým patentovaným technologiím. Výsledkem je dokonalý vizuální zážitek při spuštění jakékoliv aplikace nebo filmu. Technologie SplendidPlus Video Intelligence optimalizuje jas, kontrast a ostrost podle potřeb. Používání monitoru je šetrné i k vašim očím a redukuje únavu i při dlouhodobém používání.

Nejvyšší kvalita obrazu s technologií VividPixel

VividPixel zvýrazňuje obrysy objektů a odstraňuje rušivé pruhy pro dosažení křišťálově čistého obrazu na monitoru ASUS VP278QG.

Příjemné používání

Dejte sbohem unaveným očím. Technologie ASUS Blue Light Filter redukuje monitoru ASUS VP278QG jasné modré světlo, které způsobuje pálení očí. Zabráněno je i otravnému blikání při dlouhodobém používání.

Klíčové vlastnosti LED na monitoru ASUS VP278QG

  • 27" Full HD monitor s dobou odezvy 1 ms (GTG) a 75Hz obnovovací frekvencí
  • Synchronizace s grafickou kartou AMD Adaptive-Sync/FreeSync
  • 8 módů obrazu Splendid
  • Reproduktory 2× 2 W RMS
  • Tlačítka pro nastavení filtru Blue Light, úpravu jasu, výběr zdroje, přizpůsobení rozměrů

Dokumenty

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.