Asus VX238H

92 %

Popis produktu

Parametry produktu

Úhlopříčka displeje
23 "
Rozlišení obrazovky
1920 x 1080 px
Integrované reproduktory
ano
Vestavěný TV tuner
ne
Doba odezvy
1 ms
Spotřeba energie
34 W
LED podsvětlení
ano
Poměr stran
16:9

Recenze

 • , zakoupeno v CZC.cz

  Doporučuje produkt

  80 %
  • obraz
  • velikost
  • vzhled
  • 1 vadný bod

Parametry produktu

Úhlopříčka displeje
23 "
Rozlišení obrazovky
1920 x 1080 px
Integrované reproduktory
ano
Vestavěný TV tuner
ne
Doba odezvy
1 ms
Spotřeba energie
34 W
LED podsvětlení
ano
Poměr stran
16:9

Popis produktu

 • LCD LED monitor štíhlým profilem a elegantním designem, úhlopříčka 23" s rozlišením 1920 x 1080 bodů, LED podsvícení, dynamický kontrast 80M:1, jas 250 cd/m2; doba odezvy 1ms, připojení DVI a 2x HDMI, stereo repro 2x 1.5W, technologie ASUS ASCR, Splendid Video Intelligence a Aspect Control. LCD LED monitor ASUS VX238H
 • Ozdobte svůj pracovní stůl monitorem ASUS řady VX, který je navržen nejen s důrazem na kvalitu obrazu, ale také na dokonalou eleganci. Díky technologii ASUS Smart Contrast Ratio získáte neuvěřitelný dynamický kontrast a Splendid Video Intelligence zajistí optimalizaci nastavení obrazu – výsledkem je ostřejší a jasnější obraz za každé situace. Monitor ASUS VW228TLB je zárukou dokonale ostrého a věrného obrazu při práci, sledování oblíbených filmů a fotografií, nebo hraní her. Kvalitní obraz monitoru ASUS VX238H je doplněn extra štíhlým profilem s báječným kruhovým podstavcem, skvělými možnostmi připojení, dobou odezvy 1 ms a integrovanými stereo reproduktory.ASUS QuickFit pro dosažení realityExkluzivní funkce Vám poskytne možnost zobrazit reálně veliké dokumenty, fotografie a rastry v překryvu nad pracovními okny.Bohaté a živé barvy Vás ohromíTechnologie ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) umožňuje dynamicky nastavit kontrast (až 80 000 000:1) mezi černou a bílou a vytvořit ostřejší a jasnější obrázky. Splendid Video Intelligence technologie optimalizuje nastavení a přináší zlepšení barev, jasu, kontrastu a ostrosti při sledování videa a obrázků. Technologie nabízí 6 módů - scéna, divadlo, hra, SRGB, noční pohled a standardní mód.Nastavte si poměr stran podle sebeFunkce Aspect Control umožní výběr poměru stran, a to buď 16:9 nebo 4:3. Tuto funkci využijete při sledování fotografií či filmů v menším poměru stran bez ztráty informací nebo jakéhokoliv zkreslení.Dosáhněte úspor díky LED technologiiMonitor je vybaven LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí, jelikož má příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a životnost.Co dalšího monitor zvládne?S monitorem ASUS VX238H můžete také vykonávat běžnou práci s kancelářskými programy a díky dostatečné velikosti 23" pracovat s více okny najednou nebo sledovat filmy jako na televizi. Díky Full HD rozlišení 1920 x 1080 si můžete pustit videozáznamy ve vysokém rozlišení nebo si prohlížet prezentace a fotografie.Klíčové vlastnosti23" monitor ASUS VX238H nabízí Full HD rozlišení s poměrem stran 16:9, jasem 250 cd/m2, vynikající dobou odezvy 1 ms a mimořádně vysokým dynamickým kontrastem 80 000 000:1 (ASCR). Příjemné jsou také pozorovací úhly 170° horizontálně a 160° vertikálně. Pro připojení k počítači nabízí vstupy 2x HDMI a D-Sub. Rozměry monitoru činí 548.2 x 402.7 x 210 mm s podstavcem a hmotnost 2,6 kg.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

2zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
92 %
průměr z 5 hodnocení
5
4 ×
4
1 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v CZC.cz

  Doporučuje produkt

  80 %
  • obraz
  • velikost
  • vzhled
  • 1 vadný bod
 • Doporučuje produkt

  90 %
  • pevná a stabilní noha
  • 2x HDMI
  • optimální velikost 23"
  • syté barvy
  • solidní ostrost obrazu
  • přehledné menu
  • některé mody jsou blokovány např sRGB

  Chtěl jsem monitor se solidní ostrostí obrazu pro text a mohu říci, že je to jeden z těch lepších.

  Má matný dispej, pozorovací úhly jsou velmi solidní na NT panel, viděl jsem horší. Navíc má režim smatr view, kdy se panel více podsvítí a více se úhel pohledu rozšíří.

  V mém případě 0 vadných pixelů, obraz jsem proklepl na test monitoru s free programem od EIZO a je ok.

  Velmi chci pochválit pevný a stabilní stojan, panel se pohodlně naklápí a je stabilní, nechvěje se při drcnutí do stolu.
  Reproduktory jsou dostatečné pro běžné videa, samozřejmě že to nemá super basy, ale to se ani neočekává od vestavěných reproduktorů.

  Ve filmech rychlé scény bez problémů a bez duchů.
  Hry nehraji, takže nemohu sloužit.

  Trochu jsem měl obavy ze zablokovaného modu sRGB, protože jsem ho v minulosti používal nejčastěji. Chce si to pohrát trochu s jasem a kontrastem pro běžnou práci s dokumenty v modu standart a asi o třetinu to snížit.
  V dalších nastavených modech se dá kouzlit a měnit jak libo, záleží na subjektivních požadavcích uživatele.