Nejnovější recenze ze sekce Monitory
100%
- Obnovovací frekvnce 200Hz
- dobrá cena / výkon
- podpora G-sync a AMD FreeSync
- dobrá odezva, konektivita
Kvalitní QHD monitor za dobrou cenu.
100%
Perfektní monitor pro domací kancelář. Skvěle nastavitelný. Šetrný k očím.
Není určený k počítačovým hrám.
100%
Vše OK
100%
- Super cena
80%
- "Retina" 5K na 27" a Display P3 gamut
- Lesklý a zároveň méně odrazivý než MBP
- KVM switch (HDMI se páruje s "USB C")
- Rovnoměrnost podsvícení u okrajů otřesná
- Pozorovací úhly horší než na MBP
- Mnoho sekund se probouzí ze stand-by
- Vypíná zvukový výstup ve stand-by
- Většina nastavení možná pouze přes USB
- Všechny porty pro zařízení vyčnívají směrem dolů
Jas je OK, ale mohl by být vyšší. Integrované reproduktory jsou na horní straně. Srovnat barvy s MBP je nutné ručně. Nezapomeňte vynulovat ostrost v nastavení.
100%
Naprosto mě nadchnul svým skvělým poměrem ceny a výkonu. Díky kombinaci QHD rozlišení a rychlé obnovovací frekvence je obraz při hraní neuvěřitelně ostrý a plynulý. IPS panel má fantastické pozorovací úhly a krásně věrné, živé barvy. Plně nastavitelný stojan a také velmi dobrý jas.
100%
- Kvalitní zpracování
Monitor vhodný pro Windows. Odzkoušeno na Windows a obraz je perfektní. Pro použití s MacOs ( zkoušeno s MacMini M1) je nepoužitelný kvůli rozlišení monitoru, které MacOs nepodporuje a písmo je na něm rozpixelované a MacOs vyžaduje u tak velké obrazovky alespoň 4K rozlišení . U Windows je vše v naprostém pořádku.
100%
- Super
- Nic
90%
- Za tu cenu skvělý monitor
80%
- širokoúhlý monitor
- usb hub
- usb nabíjení
- jeden USB na boku lehce přístupný
- usb c je dost nepřístupný ze spodu u kabelů hdmi a DP
- VA panel
Za tu cenu co se prodává získat VA panel, který není vhodný na hry protože dělá stíny při rychlých pohybech nevím.....
Jinak filmy a normální práce OK
Osobně jsem z toho VA panelu zklamaný, ovšem za tu cenu co jsem ho já koupil je to OK, ovšem kupovat ho za cenu kolem 8000 až 9000 kč to podle mě nestojí.
Takže při koupi počkat na nějakou rozumnou slevu.
Takže v doporučení bych měl spíše zadat ANO s výhradami.......
Škoda že jsem nemohl vyzkoušet model ViewSonic VA3420C který má být vlastně stejný akorát má ISP panel.
Takže pozor na to.....
VA3420C-2 má VA panel
VA3420C má IPS panel
Taky mají chybu v CZ návodu kde je uveden IPS panel, v EN návodu je to správně.
Taktéž v menu je uvedeno Češka místo Čeština, ostatní se zdá přeloženo OK.
100%
- luxusní
100%
- Vše kromě ceny
- OLED
- TV funkce
- Cena
Pro mě ideální řešení. Jeden monitor pro filmy i práci na VESA držáku. Televize by byla moc těžká a rozměrná, monitory většinou nemají aplikace. Tady to je oboje a ovládané pohodlně dálkovým ovladačem, vím jde to zdarma vyřešit obyčejným monitorem a nějakou aplikací, ale žádná mi nevyhovovala. Tady to mám ideální stav s OLED monitorem.
100%
- na IPS vynikající zobrazení černé barvy při přímém pohledu
- na IPS viditelně velmi dobrý kontrast a barvy
- bez výraznějšího průsvitu displaye
- široké možnosti nastavení menu monitoru
- použitelné předvolby nastavení obrazu
- velký rozsah nastavení jasu, použitelné i pro neosvětlené místnosti v noci
- poměr stran 16:10
- slušná konektivita
- stabilní stojan se snadným otáčením
- možnost osazení mini PC na nohu stojanu, součástí balení je držák mini PC
- spodní rámeček vystupuje z plochy monitoru trochu více
- reproduktory mají malou hlasitost a nízkou kvalitu, použitelné tak na videohovory, ale to se dá u integrovaných reproduktorů čekat
Při porovnání kvality obrazu, podání černé barvy a průsvitu displaye s konkurencí Dell, HP, Philips, IIyama, AOC mi vyšel tento Asus nejlépe. Jediný konkurenční monitor 24" s poměrem stran 16:10, který se k němu přibližoval byl Dell P2425.
Zobrazení černé barvy mě u tohoto Asusu překvapilo asi nejvíc - při zobrazení černé barvy přes celou obrazovku při přímém pohledu na monitor, vypadá černá barva téměř jako na vypnutém monitoru a to i v noci při malém přisvícení lampičkou.
90%
- kvalitní obraz neunavující oči
- při přímém pohledu velmi dobré zobrazení černé barvy (na IPS)
- jen minimální průsvity displaye v rozích
- celkově slušná kvalita materiálů, stojanu
- design monitoru s malým spodním rámečkem
- u mého kusu trochu slyšitelný coil whine
60%
- po designové stránce velmi povedený monitor
- kvalitní konstrukce a materiály
- kvalita obrazu je pro nenáročné uživatele ok
- udávaný kontrast 1500:1 není vůbec vidět
- obraz postrádá hloubku
- výrazný průsvit displaye u mého kusu ve všech rozích
90%
- poměr stran 16:10
- stabilní a nastavitelný stojan
- širší rozsah barev 115% sRGB
- na IPS slušný kontrast
- široké možnosti nastavení obrazu v menu včetně Gamma
- znatelný průsvit displaye na v pravé části
100%
xD
80%
- Velmi lehký a tenký
100%
- pěkný obraz, rychlost načítání stránek
100%
- vestavěná kamera a mikrofon
- vestavěná "dokina"
- jednoduché sestavení - dobře domyšlené připevnění k podstavci - bez jakýchkoli nutných pomůcek a nástrojů
koupila jsem už podruhé stejný monitor, protože jsem s ním maximálně spokojená. Při minimálním množství drátů je to pro mě funkční řešení domácí kanceláře.
Ideální řešení pro konferenční hovory, za rok používání jsem nepřišla na žádné nevýhody a nepotřebovala jsem sahat do žádného nastavení.


















